Radiační ochrana | ENELEX
/o produktu

Zkoušky měřidel a indikátorů radiační ochrany

Poskytujeme vám odborné poradenství v oblasti radiační ochrany a specializované zkoušky průmyslových měřidel a indikátorů obsahujících uzavřené radionuklidové zářiče. Služby poskytujeme všem zákazníkům, kteří využívají námi vyráběné nebo dodávané přístroje s radionuklidovými zářiči.

Provádíme přejímací zkoušky, zkoušky dlouhodobé stability, zkoušky provozní stálosti a monitorování pracovišť. Součástí našich služeb jsou opravy přístrojů s radionuklidovými zářiči i s jejich případnou likvidací. Odborné služby vám poskytujeme na základě rozhodnutí Státního úřadu pro jadernou bezpečnost podle vyhlášky č. 422/2016 Sb.

Radiační ochrana | ENELEX

Poradenství a servis

Klientům poskytujeme plné poradenství včetně servisu.

Proces

spolupráce

01

Poptávka

Zavolejte nám nebo napište e-mail s vaší poptávkou

02

Cenová nabídka

Přijedeme za vámi na konzultaci a připravíme vám cenovou nabídku

03

Návrh řešení

Připravíme vám návrh řešení na míru vašim technologiím

04

Realizace

Podle domluvy provedeme kompletní realizaci zakázky

Vzorkovače | ENELEX
Termovizní systémy | ENELEX
Analyzátor | ENELEX
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.